Kurzy a semináře Krav Maga

Co je cílem?

Hlavním cílem systému je naučit kohokoliv, bez ohledů na věk, pohlaví, fyzické schopnosti a zkušenosti, jak se ubránit proti nejrůznějším druhům útoků. Toho je dosahováno především trénováním efektivních technik, agresivity, bojového ducha, povědomí o okolí, vyjednávání a vyhýbání se konfliktním situacím.

Od většiny bojových sportů se systém Krav Maga liší především tím, že zde nejsou žádná pravidla, žádná omezení.

Může se přihlásit i začátečník?

Ano, začínáme od úplných začátků a chronologicky postupujeme dále. Jak ukázaly naše zkušenosti, začátečník má leckdy výhodu, že se nemusí přeučovat již zažité „zlozvyky“ z jiných sportů a může se tedy ihned učit a zažívat techniky potřebné pro Krav Maga.

Pro zájemce o tréninky:

Pokud máte zájem začít s pravidelným tréninkem Krav Maga, můžete nás kontaktovat na tel. čísle: 739 079 259, nebo mailu mail@krav-maga-nymburk.cz a budete zařazeni do naší databáze zájemců o pravidelné tréninky. V momentě kdy budeme otevírat novou třídu, budeme Vás kontaktovat. Nabízíme také soukromé hodiny. V případě, že váháte začít s cvičením Krav Maga, máme pro Vás připraven náborový seminář, který je vždy jeden až dva týdny před otevřením nových tříd (pro přesný termín sledujte tabulku aktualit na pravé straně stránek). Pro své studenty máme zajištěny slevy na vybavení u těch nejprestižnějších výrobců a taktéž naše tréninkové vybavení je nejvyšší kvality. V naší škole dbáme na osobní přístup pro Vaše co možná nejlepší výsledky!

Členské příspěvky a termíny výuky:

Tréninky probíhají 2x týdně 1,5 hodiny = Členské příspěvky: 1.200,- Kč / měsíc.
Sleva 100 Kč / měsíc pro studenty a členy ozbrojených složek.
Upřednostňujeme platbu na tři měsíce. Individuálně lze domluvit jinak.
Při platbě na tři měsíce získává klient dárek suspenzor a chránič zubů.

Co potřebuji na trénink?

Obuv, která nedělá šmouhy, dlouhé kalhoty a triko, s dalším vhodným vybavením Vás budeme postupně seznamovat po několika týdnech tréninku, vše máme zajištěno!

Požadavky na studenty:

Minimálně 18let (výjimky možné se souhlasem rodičů)
Čistý trestní rejstřík
Negativní postoj k extrémně pravicovým ideologiím.

Jsou brýle, nadváha, či jiný zdravotní handicap překážkou?

Určitě ne. Krav Maga je koncipována tak, aby ji mohl cvičit opravdu každý. Navíc s pokročilými studenty nacvičujeme i skutečně nevýhodné situace, snížená viditelnost, vyčerpaní apod., zaměřujeme se na další témata a scénáře, jak boj proti noži, střelné zbrani atd.!

Zobrazit termíny nově otevřených tříd Nymburk a Kolín